Ga naar de inhoud
Axbet Casino Logo

Leestijd 5 min — Laatst gecontroleerd 29 okt 2026

Axbet — 2026

Axbet Casino: alles op één pagina

Tot €10.000 + 800 free spins verdeeld over tien stortingen, 6.500+ spellen en uitbetaling binnen 2 bankdagen vormen de kern van ons aanbod. Hieronder zetten we bonussen, spellen, betalingen en support naast elkaar, met de voorwaarden die eraan vastzitten.

Claim €10.000 + 800 FS

Ons aanbod in cijfers

Bij Online Casino Axbet draait alles om vier pijlers: bonussen, spellen, betalingen en support. Onze welkomstbonus loopt tot €10.000 + 800 free spins over de eerste 10 stortingen, de minimale storting is €20 en een uitbetaling duurt 2 bankdagen, met minimaal €40 per transactie. Onderstaande tabel zet de kernwaarden op een rij.

OnderdeelKernwaarde
WelkomstbonusTot €10.000 + 800 free spins over 10 stortingen
Minimale storting€20
Minimale uitbetaling€40
Uitbetalingstermijn2 bankdagen, sneller voor VIP-spelers
Aantal spellen6.500+
BetaalmethodenVisa, Mastercard, Apple Pay, Google Pay, Revolut, Tether, bankoverschrijving

Deze cijfers vormen het skelet van ons aanbod; in de volgende secties leggen we uit wat ze in de praktijk betekenen.

Bonussen, spellen, betalingen en support samengevat

Onze welkomstbonus loopt op tot €10.000 + 800 free spins, opgebouwd uit tien stortingsstappen met wisselende percentages en bedragen. De wagering verschilt per stap: stap 1, 2, 4 en 5 kennen 40x inzetvereiste, stap 3 en 6 tot 10 lopen op 50x, en de free spins zelf vragen 35x tot 45x. Elke stap moet binnen 7 dagen worden omgezet en tijdens het spelen met bonusgeld geldt een maximale inzet van €5 per ronde.

Spellen en live tafels

In het casinogedeelte spelen we met 6.500+ titels van onder meer Pragmatic Play, NetEnt, Evolution en Nolimit City, aangevuld met 360+ live tafels waaronder roulette, blackjack en baccarat. Demo-versies zijn beschikbaar zodat we spellen eerst gratis kunnen uitproberen.

Betalen en limieten

Voor storten en opnemen gebruiken we Visa, Mastercard, Apple Pay, Google Pay, Revolut, bankoverschrijving en Tether, met een minimale storting van €20 en een minimale uitbetaling van €40. Uitbetalingen verwerken we binnen 2 bankdagen, met voorrang voor VIP-spelers. Support loopt via live chat en e-mail, en vanaf VIP-niveau Expert krijgen we een persoonlijke accountmanager toegewezen.

Wat dit overzicht voor ons betekent

Elk onderdeel van ons aanbod heeft eigen voorwaarden. Zo blijft het overzichtelijk wat we waar kunnen verwachten.

  • Bonussen: tien stortingsstappen tot €10.000 + 800 free spins, met wagering tussen 35x en 50x afhankelijk van de stap.
  • Spellen: 6.500+ titels inclusief jackpotslots, crashgames en 360+ live tafels van Evolution en Pragmatic Play.
  • Betalingen: negen methoden waaronder Tether, met €20 als minimale storting en €40 als minimale opname.
  • Uitbetalingstijd: 2 bankdagen standaard, sneller voor spelers met een hogere VIP-rang.
  • Support: live chat en e-mail voor iedereen, persoonlijke manager vanaf VIP-rang Expert.
  • Verificatie: paspoort, ID-kaart of rijbewijs plus een recent adresbewijs voordat een opname wordt verwerkt.

Veelgestelde vragen over ons volledige aanbod

Hoeveel bedraagt de welkomstbonus bij Axbet?

Onze welkomstbonus loopt tot €10.000 + 800 free spins, verdeeld over de eerste 10 stortingen met oplopende percentages en bedragen per stap.

Wat is de minimale storting bij Axbet Casino?

De minimale storting is €20, zowel voor een gewone storting als om in aanmerking te komen voor onze stortingsbonussen zoals de Friday Reload.

Hoe lang duurt een uitbetaling bij Axbet?

Een uitbetaling verwerken we binnen 2 bankdagen. VIP-spelers krijgen voorrang en dus een kortere wachttijd.

Welk bedrag is het minimum voor een uitbetaling bij Axbet?

De minimale uitbetaling bedraagt €40 per transactie, ongeacht de gekozen betaalmethode.

Welke betaalopties worden geaccepteerd door Axbet Casino?

We werken met Visa, Mastercard, Visa Electron, Maestro, Apple Pay, Google Pay, Revolut, bankoverschrijving en Tether. Andere methoden bieden we niet aan.

Hoeveel spellen zijn te vinden bij Online Casino Axbet?

We bieden 6.500+ spellen aan, van slots en jackpotslots tot crashgames en meer dan 360 live tafels.

Welke inzetvereiste geldt bij de bonussen van Axbet?

Stap 1, 2, 4 en 5 van de welkomstbonus kennen 40x wagering, stap 3 en 6 tot 10 lopen op 50x, en de free spins vragen 35x tot 45x inzetvereiste.

Via welke weg neem ik contact op met de klantenservice van Axbet?

We zijn bereikbaar via live chat en e-mail. Vanaf VIP-rang Expert krijgen we daarnaast een persoonlijke accountmanager toegewezen.